Ekran koruyucuyu
özelleştir

Avantaj: Marka bilincini arttırır, marka imajını korur

Sanbot, markanızı daha iyi göstermek için özelleştirilmiş temalar ve ekran koruyucular sunar. Ekran sceensaver modunda değilken, ekran kullanıcının marka görünürlüğünü ve tanıtımını arttırmasına izin veren marka bilgilerini görüntüleyebilir.

Ürünlerin Tanıtımı ve Sunumu

Avantaj: Daha fazla ürün geleneksel yöntemlere göre daha hızlı teslim edilir

Mağaza ürünlerine ilişkin verileri kullanarak, Sanbot bir mağazanın ürününü müşteriye tanıtabilir. Tüketicilere yeni bir deneyim kazandırarak satın alınan ürün sayısını artırır.

Reklam Tanıtım Modu

Avantaj: Göz alıcı, müşteri ilgisini artırır

Sanbot şarkı söyleyebilir ve promosyon malzemeleri görüntüleyebilir. Ve Sanbot bir robot olduğu için bütün gün materyalleri tanıttıktan sonra yorulmaz. Reklam tanıtım modu bütün gün sürer.

Karşılama Modu

Avantaj: Proaktif olarak müşterileri karşılar

Yüz tanıma ve insan vücudu indüksiyon fonksiyonlarını bir araya getiren Sanbot, müşterileri bulabilir, onları mağazaya davet edebilir ve onlara harika bir deneyim yaşatabilir.

Tanıtım Modu

Avantaj: Taşınabilir pano + hoparlör. Tanıtım faaliyetleri için mükemmel bir yöntem

Sanbot serbestçe dolaşabilir. Sanbot, bilgi yayınlarken mobil olmanın avantajını kullanarak herhangi bir engele takılmadan tanıtım yapar ve ayrıca işletmenin tanıtılması gereken başka faaliyetleri için ideal haldedir.

Eğlence Modu

Avantaj: Müşterileri Çekin

Müşteriler tek tip hizmet beklerken, Sanbot dans ederek veya bünyesindeki oyunlar ile müşterileri eğlendirir. Bu müşteri memnuniyetini ve sadakatini artıracaktır.

Uzaktan
Gözetim / Yönetim

Avantajı: Sanbot veya Sanbot'un kameralarına Sanbot App ve Q-Link ile istediğiniz zaman erişin

Sanbot'un devriye yolunu yardımcı cihazları kullanarak uzaktan ayarlayın. Sanbot, uzaktan gözetimi destekler. Mağazanın durumuna her zaman, her yerden bakın. Sanbot'u uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz böylece yöneticinin iş yükünü azaltarak ve mağazanın verimliliğini arttırabilirsiniz.

MPS Gelecekte Perakende Satış Planı